Oficialus Pomi-T® atstovas Lietuvoje | Informacija ir užsakymai: +370 698 000 34

Pomi-T tyrimas

/Pomi-T tyrimas
Pomi-T tyrimas 2017-07-08T12:43:25+00:00

Pomi-T® formulę specialiai klinikiniams tyrimams sukūrė Didžiosios Britanijos mokslininkų komanda, bendradarbiaudama su Kembridžo universitetu, NCRN (National Cancer Research Network) ir NCRI (National Cancer Research Institute) tyrimų institucijomis.

Pomi-T® maisto papildo formulės poveikį mokslininkai pagrindė vienu tiksliausių – atsitiktinių imčių dvigubai aklu placebu kontroliuojamu II fazės klinikiniu tyrimu. Jungtinės Karalystės NCRN Pomi-T tyrimas truko pusę metų. Jam vadovavo Kembridžo universiteto profesorius Robertas Tomas (Robert Thomas). Tyrėjai iš Didžiosios Britanijos pirmąkart pasaulyje moksliškai ir patikimai įrodė polifenolių gausių keturių augalinių produktų sinerginį poveikį žymenims. Šioje svetainėje pateikiama bendro pobūdžio informacija apie produktą, todėl daugiau informacijos apie Jungtinės karalystės NCRN Pomi-T tyrimą rasite čia.

Šio novatoriško tyrimo rezultatus Prof. Robertas Tomas kartu su tyrėjų komanda 2013 m. pristatė ASCO® (American Society of Clinical Oncology) metinėje konferencijoje Čikagoje.

Oficialus Pomi-T tyrimo dokumentas:

Vėliau sekęs tyrimas, nustatęs 100% koreliaciją tarp PSA pokyčių ir MRT nuotraukose matomų rezultatų:

Polifenoliai yra viena iš didžiausių ir geriausiai žinomų fitocheminių medžiagų grupių. Daugiau informacijos apie polifenolius ir jų poveikį skaitykite mokslinėje studijoje:

Daugiau informacijos apie Pomi-T tyrimą taip pat rasite oficialiuose puslapiuose:

Pomi-T klinikinio tyrimo santrauka (anglų kalba)