Pomi-T® formulę specialiai klinikiniams tyrimams sukūrė Didžiosios Britanijos mokslininkų komanda, bendradarbiaudama su Kembridžo universitetu, NCRN ir NCRI tyrimų institucijomis.

Pomi-T® maisto papildą mokslininkai įvertino vienu tiksliausių – atsitiktinių imčių dvigubai aklu placebu kontroliuojamu II fazės moksliniu klinikiniu tyrimu. Jungtinės Karalystės NCRN Pomi-T tyrimas truko pusę metų. Jam vadovavo Kembridžo universiteto profesorius Robert Thomas. Šio novatoriško tyrimo rezultatus Prof. Robert Thomas kartu su tyrėjų komanda 2013 m. pristatė ASCO® metinėje konferencijoje Čikagoje. Daugiau informacijos apie Jungtinės karalystės NCRN Pomi-T tyrimą lietuvių kalba rasite čia, anglų kalba oficialiame mokslininkų ir NCRN Pomi-T tyrimo puslapyje http://www.cancernet.co.uk/pomi-t.htm arba originaliose studijose:

. 2014 Jun; 17(2): 180–186. Published online 2014 Mar 11. doi:  10.1038/pcan.2014.6
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Parsisiųsti [27.16 KB]

Polifenoliai yra viena iš didžiausių ir geriausiai žinomų fitocheminių medžiagų grupių. Daugiau informacijos apie polifenolių pritaikymą skaitykite mokslinėje studijoje BJMP 2015;8(2):a815:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Parsisiųsti